* Chata Makar ubytovanie Bechyne

Chata Bechyne Makar

Ubytovanie južné Čechy Makar Dobronice u Bechyne privátne chaty u rieky Lužnice :
Priestranné a plne zariadené drevené chaty na betónovej podmurovke, s elektrickým kúrením, s krytou verandou s posedením ponúkajú víkendové a rekreačné ubytovanie nielen cyklistom, vodákom a rodinám s deťmi, v čistom a zdravom prostredí, pod Dobronickým hradom, v blízkosti rieky Lužnice.

Vo všetkých chatách je dostupný Wi-fi Internet. K zapožičaniu gumový čln 2 +2, kanoe 2 +1 a pramica vhodná na prechádzku a pre rybárov.

Dobronice Makar ubytovanie chaty prevádzka :
Chaty Makar sú v prevádzke od 1. apríla do 31. októbra. Víkendové pobyty mimo sezónu začínajú od piatku alebo po dohode. Nástupný deň v sezóne je sobota od 14.00 do 16.00 hod, ukončenie pobytu v sobotu do 10.00 hod. Ďalšie možnosti ubytovania - v dvoch karavanoch, každý maximálne pre 2 dospelých a 2 deti alebo stanovanie 100 m od rieky.

V jednej z chát Makar bola vykonaná rekonštrukcia a pri zachovaní ceny pre klientov sa rekonštrukciou významnou mierou prispelo k zvýšeniu štandardu a pohodlia.

Jedna polovica chaty je v prevedení dvojlôžková. Vybavená kuchynkou s chladničkou, elektrickým dvoj-platničkovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, bio kúrenie s nízkou spotrebou elektrickej energie, dvojposteľ s proti alergickou posteľnú súpravou. Bola pristavená vlastné sociálka sa vchodom z terasy. Priestranná terasa s posedením. Cena za objekt a týždeň v sekcii cenník.

Druhá polovica chaty má jednu dvojlôžkovú spálňu, obývacú izbu s dvojlôžkom, klasickú veľkú kuchyňu, vybavenú chladničkou, elektrickým sporákom s rúrou na pečenie s grilom, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu. Každá izba má elektrické biotopidlá. Nové sociálne zariadenie s vchodom z obývacej izby. Priestranná terasa s posedením.

Obe chaty sú oplotené klasickým dreveným plotom s kombináciou živého plotu. Každá chata má vyhradené pakovanie pri chate. Pred chatou je otvorené ohnisko. Klient k cene dopláca cenu za spotrebovanú elektrickú energiu, poplatok za pobyt pre OÚ, poplatok za parkovanie vo vyhradenom priestore a za pobyt domáceho zvieraťa - viď cenník.

Makar chaty Dobronice u Bechyně ubytovanie :
Ubytovanie je pripravené v 2 až 4 lôžkových chatách. Celková kapacita 16 lôžok. Vybavenie: vnútri posedenie, oddelená lôžka, chladnička, rýchlovarná kanvica, základné vybavenie riadom, mikrovlnná rúra, elektrické stropné panely. Každá chata má svoje vlastné soc. zariadenie s teplou vodou, vlastné posedenie na verande a otvorené ohnisko, všetko na oplotenom pozemku. Parkovanie pri chate. Kúpanie a možné stravovanie 150 m od chaty. Nutné vlastné obliečky lôžkovín.

Bechyne Dobronice ubytovanie v chate Makar :
Chata 3 + kk 1. kategórie na vlastnom oplotenom pozemku pri rieke Lužnici. Chata je plne vybavená v nadštandardnom prevedení. V jednej spálni dvojposteľ, druhá spálňa má 3 samostatné lôžka, obývacia izba s kuchynským kútom s posedením a TV. Soc zariadenie oddelené, vchod z obývacej izby. Veranda zastrešená s posedením a markízou. Parkovanie na oplotenom pozemku a úschova bicyklov a člnov v uzamykateľnom stavení. Vlastné obliečky a domáca obuv.

Chaty ubytovanie Makar Dobronice u Bechyně služby :
Prípadné stravovanie v niektorej z okolitých reštaurácií možné objednať v mieste pobytu v deň príchodu. Vezmite so sebou vlastné obliečky alebo je možné si obliečky zapožičať za poplatok. Každá chata má svoje otvorené ohnisko a miesto pre parkovanie. Pobyt s domácim miláčikom je akceptovaný. Chaty sú drevené a nesmie sa vnútri variť. Ak si donesiete vlastný varič, potom si môžete jedlo ohriať na verande.

Dovolenka Južné Čechy Lužnice chaty Makar ubytovanie Dobronice aktivity v okolí :
Kúpanie, prevádzkovanie vodných športov, turistiky, cykloturistiky, hubárčenie ...

Chata Bechyne Makar - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýChata Bechyne Makar - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Bechyne Makar - možnosť pripojenia na internetChata Bechyne Makar - k dispozícii letná terasaChata Bechyne Makar - krytý bazén v hoteli